دفتر ارزیابی شنوایی آشنا، در تاریخ 18 مرداد سال 1378 آغاز به کار کرد.

وجه تسمیه “سمعک آشنا”، انتقال حس دوستی، همراهی، همگامی و صمیمیتی آشنا در طی کردن مسیر کم شنوایی است.

در این مرکز ارزیابی های شنوایی و کلیه خدمات تجویز و تنظیم سمعک با بالاترین کیفیت و در محیطی آرام و صمیمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. “سمعک آشنا” با همکاری تیمی متشکل از کارشناسان متبحر در تمامی طول هفته، آماده ارائه حرفه ای ترین خدمات به مراجعین گرامی می باشد. کارشناسان ما علاوه بر داشتن مدارج علمی از دانشگاههای برتر و تراز اول ایران، هر ساله در دوره های آموزشی بین المللی در زمینه مشاوره، تنظیم و فیتینگ سمعک در کشورهایی چون دانمارک، سوئیس، هلند، آلمان و بسیاری از کشورهای آسیایی، سعی دارند کیفیت خدمات این مجموعه را در سطح بین المللی حفظ کرده و جدیدترین متد ها و تکنولوژی ها را در اختیار هموطنان و کاربران سمعک قرار دهند.

لازم به ذکر است این مرکز با ارائه خدماتی نظیر ویزیت در منزل، مشاوره رایگان، شنوایی شناس مقیم در مرکز، مشاوره تلفنی و بسیاری از خدمات منحصر به فرد دیگر، مفتخر بوده است تا طی این سالها، رضایت مراجعین خود را به بهترین نحو ممکن جلب نماید.

این مرکز دفتر فروش مرکزی محصولات فوناک سوییس و وابسته به شرکت ندا سمعک آشنا است. کلیه کاربران سمعک های فوناک که سمعک خود را از کشورهای دیگر تهیه کرده اند، بایستی برای بهره مندی از گارنتی بین المللی محصولات فوناک و خدمات تنظیمی و غیره به این مرکز مراجعه نمایند.