سمعک های قوی

سمعک های قوی:

بهترین انتخاب برای کاربران دارای کاهش شنوایی شدید تا عمیق چیست؟

استفاده کنندگان از سمعک های پاور انتظار دارند:

-         کیفیت صدایی که میشنوند افزایش یابد.

-          قادر باشند همه چیز را بخوبی بشنوند.

-         در محیط های آرام و شلوغ بتوانند خوب بشنوند.

-         سمعک های پاور به استفاده کنندگان کمک می کنند که به موفقیت های بسیار بیشتری  در هنگام شنیدن دست پیدا کنند.

این سمعک ها برای استفاده کنندگانی که دارای افت شدید تا عمیق هستند استفاده می شوند.

سمعک های Naída ، محبوب ترین سمعک های قوی فوناک هستند که اولین نسل از آنها در سال 2007 برای افراد دارای افت شدید تا عمیق عرضه گردید.

 

این سمعک ها تا به امروز، توانسته اند تاثیرگذاری و قابلیت هایشان را برای کمک به افراد دارای کم شنوایی شدید تا عمیق اثبات کنند و در طی این سالها، همواره مدل های جدید تری از این سمعک ها با قابلیت های مختلف به مدل های قدیمی تر آن اضافه شده اند. مدل های جدید سمعک های نایدا، علاوه بر دارا بودن پردازش پاور، امکاناتی همچون Sound Recover، مدارات مهار فیدبک و پردازش های دوگوشی را دارا می باشند.

یکی از مشکلات استفاده کنندگان از سمعک های قوی، سوت زدن و درواقع فیدبک سمعک است که امروزه با وجود مدارات حذف فیدبک، قابلیت حذف سوت سمعک، بدون اینکه بر روی قدرت و کیفیت سمعک تاثیری باقی بگذارد، وجود دارد.

سمعک های نایدا با دارا بودن Sound Recover، این توانایی را دارند که صداهای با فرکانس بالا را-که در شنیدن آنها مشکل دارند - به محل فرکانس های پایین تر-که میزان شنوایی شان در آن بیشتر است- منتقل کنند و بدین ترتیب این صداها را قابل شنیدن کنند.

با تمام این تفاسیر، سمعک های نایدا علارغم قوی بودن، برای اینکه بتوانند بهترین سودمندی را برای افراد دارای کاهش شنوایی شدید تا عمیق داشته باشند، باید در همراهی با لوازم جانبی و سیستم Roger مورد استفاده قرا بگیرند. بدین ترتیب فرد با داشتن سمعکی قوی در کنار لوازم جانبی مختلف، می تواند در امر شنیدن و برقراری ارتباطی آسان تر، به موفقیت بیشتری دست پیدا کند.