سمعک های قابل شارژ

سمعک های قابل شارژ:

محصولات جدید، سمعک های قابل شارژ یون لیتیومی را عرضه نموده اند. به منظور ساده تر کردن شرایط برای کاربران، سمعک های قابل شارژ، می توانند مسئله ی تعویض مکرر باتری های یکبار مصرف، کوچکی آنها و دشواری تعویضشان را برای کاربران حل کنند.

بنابراین استفاده کنندگان از این سمعک ها با خیال راحت تری به شارژ بودن سمعک هایشان اتکا می کنند و نگران تمام شدن باتری سمعکشان نیستند.

مزایای سمعک های قابل شارژ:

  • سمعک با یک بار شارژ 3ساعته کامل، تا 24 ساعت شارژ خواهد  داشت.
  • سریع ترین زمان شارژشدن را دارا می باشد.
  • نگهداری از سمعک راحت تراست و دردسر های تعویض باتری ها دیگر وجود ندارند.
  • نیازی به همراه داشتن باتری زاپاس نیست.
  • عملکرد و میزان قدرت باتری های یون لیتیومی با گذشت زمان کاهش نمی یابد، بنابراین بر روی عملکرد سمعک تاثیر نخواهند گذاشت.
  • یکپارچه بودن بدنه سبب می شود تا این سمعک ها، دوام بیشتری داشته باشند.

 

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می شود، با سه ساعت شارژ کامل این سمعک ها، به مدت 24 ساعت ، با 1ساعت شارژ کامل به مدت 12و با 30 دقیقه شارژ به مدت 6 ساعت می توان از آنها استفاده کرد.

برای روشن کردن این سمعک ها، آنها را از روی شارژر بردارید و دکمه برنامه را سه ثانیه فشار دهید تا زمانی که چراغ نشانگر مختصری به رنگ سبز فلش بزند. اکنون سمعک ها روشن شده اند و آماده ی استفاده اند. در پایان روز، سمعک را به سادگی بر روی شارژرش قرار بدهید. بعد از قرارگیری آنها بر روی محلشان، سمعک ها خاموش خواهند شد. چراغ نشانگر قرمز، به آهستگی چشمک میزند که این نشان دهنده ی شارژ شدن سمعک است. هنگامی که چراغ نشانگر دیگر چشمک نزند و ثابت بماند، یعنی سمعک کاملا شارژ شده است و آماده ی استفاده است. زمان شارژ کامل سمعک 3 ساعت می باشد.

 

سمعک های قابل شارژ فوناک دو مدل شارژر دارند:

-         ChargerCase: همان جعبه ی محافظ سمعک است که به برق متصل میشود و سمعک ها با قرارگیری در داخل آن، شارژ می شوند. علاوه بر این در داخل این جعبه، رطوبت گیر و ابزار تمیز کننده ی سمعک نیز وجود دارد.

-         Mini Charger: شارژر ظریف، ساده و قابل حملی است که وزن کمی دارد و جای زیادی را اشغال نمی کند.