جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی فوناک، در مجموعه Marvel عرضه شده که با امکانات خاص خود، تحولی در انتظارات کاربران به وجود آورده است.  این سمعک ها بدون نیاز به هر نوع وسیله جانبی، به صورت مستقیم با بلوتوث انواع گوشی موبایل ارتباط برقرار می کند و کاربر می تواند حین مکالمه تلفنی، صدای پشت خط را در سمعک خود به راحتی دریافت کند. علاوه بر این صدای خود کاربر نیز توسط سمعک ها دریافت شده و به آن سوی خط ارسال می شوند. بنابراین کاربر می تواند حتی چند متر از گوشی موبایل خود فاصله داشته باشد و سمعک ها درست مثل یک هندزفری بلوتوثی عمل خواهند کرد.

از طرف دیگر صدای کلیه فایل های صوتی و تصویری که در گوشی همراه قابل پخش باشند نیز مستقیما در سمعک ها شنیده می شوند بدون اینکه صدا در محیط و برای اطرافیان پخش شود.

این سمعک ها برنامه ای مخصوص تماشای تلویزیون دارند که کیفیت صدای سمعک را با تلویزیون هماهنگ می کند، اما در صورت نیاز برای انتقال بی سیم صدای تلویزیون به سمعک ها هم ابزاری به نام TV Connector دارد که سیگنال صوتی تلویزیون یا هر دستگاه صوتی تصویری دیگر را مستقیما از طریق سمعک به گوش فرد می فرستد.

برای این نوع از سمعک ها اپلیکیشن خاصی طراحی شده است که با نصب آن، گوشی تلفن همراه فرد به ریموت کنترل سمعک هایش تبدیل می شود. این اپ با نام myPhonak app به صورت رایگان در app Store و Play Store قابل دانلود کردن است. امکان فوق العاده تنظیم سمعک ها از راه دور نیز از طریق همین اپ در درسترس کاربران و کارشناسان قرار می گیرد.

این مجموعه در حال حاضر فقط مدل های پشت گوشی RIC را در بازار ایران دارد و به زودی مدل های پشت گوشی معمولی و داخل گوشی نیز به آن اضافه خواهد شد