آشنا

درباره آشنا:

دفتر ارزیابی شنوایی آشنا، در تاریخ 18 مرداد سال 1378 آغاز به کار کرد.  

مدیر و موسس سمعک آشنا، جناب آقای حسن عبدالله زاده، ورودی سال 1368 دانشگاه علوم پزشکی تهران و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شنوایی شناسی در سال 1372 هستند. ایشان از همان دوران دانشجویی به طور عملی در حوزه ی ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک مهارتهای لازم را از اساتید بلند پایه ای همچون مرحوم پیرنظر (پدر تجربی رشته شنوایی شناسی) فرا گرفتند و در سال 1373 فعالیت مستقل آغاز نمودند. چندین مورد از اولین آگهی های سمعک در روزنامه های همشهری، کیهان، اطلاعات و کتاب اول مربوط به سمعک آشنا می باشد.

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA و دانشجوی DBA  نیز هستند و آموزه های مدیریتی خود را در زمینه ی ارائه خدمات در دفتر ارزیابی شنوایی آشنا به کار می گیرند.

در کنار مدارج دانشگاهی، شرکت در دوره های آموزشی بین المللی در زمینه مشاوره، تنظیم و فیتینگ سمعک در کشورهایی چون دانمارک، سوئیس، آلمان و بسیاری از کشورهای آسیایی از دیگر دستاوردهای کارشناسان این دفتر می باشد.

وجه تسمیه "سمعک آشنا"، انتقال حس دوستی، همراهی، همگامی و صمیمیتی آشنا در طی کردن مسیر کم شنوایی است.

سمعک آشنا، دفتر فروش انحصاری محصولات کمپانی فوناک سوئیس می باشد.

دفتر ارزیابی شنوایی آشنا با همکاری تیمی متشکل از کارشناسان متبحر در تمامی طول هفته، آماده ارائه حرفه ای ترین خدمات به مراجعین گرامی می باشد.

لازم به ذکر است:

این مرکز با ارائه خدماتی نظیر ویزیت در منزل، مشاوره رایگان، شنوایی شناس مقیم در مرکز، مشاوره تلفنی و بسیاری از خدمات منحصر به فرد دیگر، مفتخر بوده است تا طی این سالها، رضایت مراجعین خود را به بهترین نحو ممکن جلب نماید.